Çekmeköy Gönüllüleri Gençlerle Buluştu.

Toplam Ziyaret Sayısı: 963
2 0
Read Time:56 Second

Çekmeköy Gönüllüleri Çekmeköy de Gençlerle Buluştu.

Çekmeköy Gönüllüleri Genel Başkanı Kürşat YALÇINKAYA Ve Yönetim Kurulu Ekibi Çekmeköy de Genç Kardeşleriyle Bir Araya Gelip Onların Dertlerini Dinledi Fikir Alışverişinde Bulundular.

Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat YALÇINKAYA , ” Çekmeköy bizim yıllardır iyilik ve güzellik adına mücadele verdiğimiz bir yuvamızdır. Genç kardeşlerimiz de geleceğimizi temsil eden bizim en değerli hazinemizdir. Bizler de Çekmeköy Gönüllüleri olarak her zaman Kardeşlerimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Yeni projelerde genç jenerasyonun fikir ve enerjisiyle çok güzel adımlar atıp farkındalıklar yaratacağız” dedi.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı Ali YAVUZ , ” Özellikle çağımız teknolojisi sebebiyle gençliğin birbirleriyle olan iletişim kopukluğunun aşılması için bu tür anlamlı ve yardım etmeyi amaçlayan platformlar desteklenmelidir . Çekmeköy Gönüllüleri bu manada çok değerli bir topluluktur. Bizlerde kardeşlerimizle kol kola girip birlikte çok güzel projeler yapmak için hazırız.” dedi.

Yönetim Kurulu Özel Kalemi Berkan KAYA , “Çekmeköy Gönüllüleri olarak Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Yalçınkaya önderliğinde yardımlaşmanın ve paylaşmanın çoğalması amacıyla girmiş olduğumuz bu süreçte genç kardeşlerimize bir şeyler kazandırmak ve hayatlarına farklı bir deneyim katmak için çalışmalara devam ediyoruz ve bu çalışmalar sonucunda daha fazla ihtiyaç sahibi birçok aileye el uzatabilmeyi hedefliyoruz”. dedi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

YALÇINKAYA İNŞAAT'TAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Değerli Dostlarımız Hepinizi Saygı Ve Sevgiyle Selamlıyoruz . Bildiğiniz Üzere Dünya Genelinde Büyük Bir Probleme Yol Açan COVİD19 CoronaVirüs , Ülkemizi De Gözle Görülür Bir Şekilde Etkilemiştir. Öncelikle Şuanda Hastanelerde Tedavi Altında Olan Vatandaşlarımıza Allah’tan Şafi İsmiyle Şifa Temenni Ediyor , Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımıza da Allah’tan Rahmet Diliyorum. Covid19 Hastalığı […]

Subscribe US Now

× Merhaba !