Çekmeköy Gönüllüleri Huzur Evi Ziyareti

Toplam Ziyaret Sayısı: 869
3 0
Read Time:36 Second

Çekmeköy Gönüllüleri Topluluğu Çekmeköy de Yine Bir İlke İmza Attı.

Çekmeköy Gönüllüleri Genel Başkanı Kürşat YALÇINKAYA Önderliğinde , Yönetim Kurulu Üyeleri Huzur Evi Ziyaretinde Bulundu .

Yalçınkaya ; ” “Gençlik ilkbahar gibidir, yaşlılık ise kışa benzer, öyle bir kış ki arkasından bahar gelmez” bizde bu kış hissiyatını büyüklerimizde hissettirmemek onların kalplerine bir nebzede olsa dokunabilmek adına böyle bir ziyarette bulunduk . Büyüklerimiz her zaman bizim için çok değerlidir. Büyüklerimizin hoş sohbetine nail olduğumuz ve onların hayır dualarını aldığımız için çok mutluyuz. Umarız ki böyle çalışmaları alışkanlık haline getiririz. Bütün gençlerin bu konuda hassasiyet göstermesini diliyorum onları ihmal etmeyelim bizlere çok ihtiyaçları var” dedi.

Çekmeköy Gönüllüleri olarak Istanbul Büyükşehir Belediyesi Darülaceze Tıp Merkezi İle Birlikte Yürütmüş Olduğumuz Ziyaret Programında Darülaceze Personellerimize Desteklerinden Ötürü Teşekkür Ederiz..

Huzur Evi

Huzur Evi
Huzur Evi
Huzur Evi
Huzur Evi
Huzur Evi
Huzur Evi
Huzur Evi
Huzur Evi Huzur Evi Huzur Evi Huzur Evi Huzur Evi Huzur Evi Huzur Evi
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Çekmeköy Gönüllüleri Kuruldu

“Çekmeköy Gönüllüleri “ topluluğu kuruldu Çekmeköy’de yeni bir gençlik yapılanmasının temelleri atıldı. Genç gönüllülerden oluşan “Çekmeköy Gönüllüleri” topluluğu, çalışmalarına start verdi. Çekmeköy’de bir grup toplum gönüllüsü gençler tarafından oluşan “Çekmeköy Gönüllüleri” , insanlık, ayrım gözetmemek, tarafsızlık, bağımsızlık, birlik ve evrensellik ilkeleri doğrultusunda; gençlerin öncülüğünde yetişkinlerin rehberliğinde sosyal sorumluluk projelerini hayata […]

Subscribe US Now

× Merhaba !