ÇEKORDER , Gençlik Kollarını Ağırladı .

Toplam Ziyaret Sayısı: 809
2 0
Read Time:32 Second

Çekmeköy Ordulular Derneği Gençlik Kolları , Çekmeköy AK Parti İlçe Gençlik Kollarını Ağırladı.

Çekmeköy Ordulular Derneği düzenlemiş olduğu toplantı da Çekmeköy Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kenber Ve Yönetimini Misafir Etti. Çekmeköy Gençliği ve Orduluların Çekmeköyde ki potansiyeli hakkında istişareler yapıldı.

Konu İle Alakalı Olarak Çekmeköy Gönüllüleri Genel Başkanı Kürşat YALÇINKAYA ; ” Çekmeköy de Nüfus olarak sayımın önde gelenlerinden Ordulular olarak Ordulu vatandaşlarımızın daha önemli noktalarda görev alması , onlarla birlikte bir yol haritası çizmemiz bizim için her zaman bir gurur kaynağıdır. Ben şahsım olarak yeni seçilen Çekmeköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kenber ve Yönetimini Tebrik Ediyorum Çalışmalarında Ve Projelerinde Başarılar Diliyorum.” dedi .

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Yalçınkaya Hemşehrileriyle Birlikte...

Çekmeköyün Genç İş Adamlarından Ordulu Kürşat YALÇINKAYA , Çekmeköyde Ordulu hemşehrileriyle bir araya geldi. Ordulu hemşehrileriyle hasbihal eden Yalçınkaya , Çekmeköy de Ordulu gençler olarak birlik ve beraberliğin güçlenmesi adına çalışmalar yapmak gerektiğini dile getirdi. Hemşehrileri tarafından her zaman destek gören Yalçınkaya, Ordu’ya Ve Ordu’lulara olan sevgisini her zaman yaptığı […]

Subscribe US Now

× Merhaba !