Yalçınkaya Her Zaman Vatandaşla İç İçe

Toplam Ziyaret Sayısı: 828
4 1
Read Time:31 Second

Çekmeköyün Sevilen Simalarından , Çekmeköylü İş Adamı Ve Çekmeköy Gönüllüleri Genel Başkanı Kürşat YALÇINKAYA , Her Zaman Halkla İç İçe Olmaya Gayret Gösteriyor Ve Bu Davranışı Küçükten Büyüğe Herkesin Takdirine Layık Görülüyor.

Kürşat YALÇINKAYA , gerek kurmuş olduğu ÇEKMEKÖY GÖNÜLLÜLERİ Derneğiyle gerek şahsi olarak her zaman tabanın sesini tavana taşımaya devam ediyor. Herkese samimiyetle kucak açan Yalçınkaya , bizler birbirimize kol kanat germezsek bize kimse sahip çıkmaz ve komşusu açken tok yatan bir topluluktan geleceğe dair bir medet umulmaz diyor.

Yalçınkaya’nın bu enerjisi de aynı zamanda Çekmeköy halkı tarafından sevilmesine sebebiyet verirken geniş çaplı dernek ve platformlarda gözlerini Kürşat YALÇINKAYA’ya çevirmiş durumda bulunuyor.

Happy
Happy
50 %
Sad
Sad
50 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

ÇEKORDER , Gençlik Kollarını Ağırladı .

Çekmeköy Ordulular Derneği Gençlik Kolları , Çekmeköy AK Parti İlçe Gençlik Kollarını Ağırladı. Çekmeköy Ordulular Derneği düzenlemiş olduğu toplantı da Çekmeköy Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kenber Ve Yönetimini Misafir Etti. Çekmeköy Gençliği ve Orduluların Çekmeköyde ki potansiyeli hakkında istişareler yapıldı. Konu İle Alakalı Olarak Çekmeköy Gönüllüleri Genel […]

Subscribe US Now

× Merhaba !