Yalçınkaya’dan Muhtarlara Ziyaret

Toplam Ziyaret Sayısı: 469
1 1
Read Time:50 Second

Genç ASİAD ve Çekmeköy Gönüllüleri Genel Başkanı Kürşat Yalçınkaya , Çekmeköy Sultançiftliği Mahallesi Muhtarı ve Kirazlıdere Mahallesi Muhtarları İle Bir Araya Geldi .

Çekmeköy Sultançiftliği mahallesi muhtarı Engin Çelik ve Kirazlıdere mahallesi muhtarı Orkun Karakaya ile bir araya gelen Genç ASİAD Genel Başkanı Kürşat Yalçınkaya , Çekmeköy Gönüllüleri faaliyetleri noktasında bunu daha geniş bir bir alana yaymak adına Çekmeköy’ün sevilen muhtarları ile bir araya geldi . Gerek erzak yardımları gerek ihtiyacın olduğu her noktada yapılan yardım çalışmaları , istihdam sağlama vb. gibi birçok insanlık adına yapılan faaliyette ön safhada yer alan Yalçınkaya ; ” Bugün sevgili muhtarlarımıza hoş sohbetlerinden ötürü teşekkür ediyorum . Komşusu açken tok yatan bizden değildir prensibiyle hareket ettiğimiz bu hususta ihtiyaç sahibi ne kadar ailemiz varsa , veya bizden bir umut ışığı bekleyen ne kadar vatandaşımız varsa onların ihtiyaçlarını hiçbir partiye siyasi otoriteye dahil olmadan bu zamana kadar nasıl gerçekleştirdiysek yine aynı şekilde hızla çalışmalarımızı gerçekleştirmek adına kararlar aldık . Çekmeköyde ki 21 mahallemizde bütün çocukların yüzü gülsün bütün aileler sofralarına neşe ile otursun , bu anlamda bizlere de ne görev düşüyorsa boynumuzun borcudur.”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Toplumsal Siyasete Evet !

GENÇ ASİAD Genel Başkanı Kürşat Yalçınkaya , İstanbul Büyükşehir Belediyesi İYİ PARTİ Meclis Üyesi Bora Kılıç , Deva Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Abdulkadir Kacemer , Deva Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Rıza İmamoğlu Ve ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya İle Bir Araya Geldi . GENÇ ASİAD Genel Başkanı Kürşat Yalçınkaya […]

Subscribe US Now

× Merhaba !