KÜRŞAT YALÇINKAYA Kimdir?

Kürşat YALÇINKAYA 03/04/1997 Tarihinde İstanbul ili Üsküdar ilçesinde doğmuştur. Aslen Orduludur.

İlköğretim Öğrenimini Üsküdar Milli Eğitim Vakfı İlköğretim Okulunda Tamamlamıştır. Ortaöğretim Hayatına Çekmeköy Çamlık İ.Ö.O.’nda Devam Eden Kürşat YALÇINKAYA , Lise Öğrenimini TED İstanbul Koleji’nde Tamamlamıştır. Şuan da Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Bölümünde Lisans Eğitimi Ve Aynı Zamanda Anadolu Üniversitesi Medya Ve Basın Lisan Öğrenimlerine Devam Etmektedir.

İş Hayatına Çekmeköy de YALÇINKAYA İNŞAAT Firması olarak devam etmektedir.

Yabancı Dil Eğitimini 5 Senelik Bir Süreçte Dolu Dolu Tamamlamış Olup İngilizce Ve Fransızca Alanlarında Çeşitli Başarılar Kazanmıştır.

 

 

Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında Yöneticilikler Yapmış Olan Yalçınkaya , Hayatını Vatanına Ve Milletine Hizmet Etmeye Adamıştır.

Çekmeköy Gönüllüleri Kurucu Ve Genel Başkanı

ASİAD Türkiye Gençlik Başkanı

Avrupa Birliği Basın Federasyonu Üyesi

Avrupa Birliği Komisyonu Üyesi

1905 Galatasaray Kültür Ve Sanat Derneği Üyesi

Çekmeköy Birlik Ve Yaşam Derneği Onursal Başkanı

Çekmeköy Ordulular Derneği Ana Yönetim Kurulu Üyesi

Aybastı-Toygar Köyü Kültür Dayanışma Derneği Ana Yönetim Kurulu Üyesi

Çekmeköy Ak Parti İlçe Teşkilat Komisyonu Üyesi

Çekmeköy Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

 

Kürşat YALÇINKAYA 15 Senedir Çekmeköyde İkamet Ettiği Süre İçerisinde Sürekli Halkın İçinde Bulunmuş 7’den 70’e Herkesin Gönlünü Kazanmıştır.

Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Çekmeköy Ve Yakın Çevredeki İlçelerde Halkın Faydasına Olacak Projelerde Ön Saflarda Yer Almıştır.

   

Yalçınkaya Vizyonunu Ve Misyonunu Şu Şekilde Açıklamaktadır. ” İnsanoğlu Doğar Yaşar Ve Ölür . Bu Süre Zarfı İçerisinde Yaptıkları Onu Öldükten Sonrada Yaşatacak Şeyler Bırakmasında Ve Hatırlanmasında Büyük Rol Oynamaktadır. İnsan , Hayatı Boyunca Ne Yaparsa Yapsın , Hangi Makam Mevkilere Gelirse Gelsin , Gönüllere Dokunamamışsa Hiçbir Şey Yapmamış Demektir. Ben De Şahsım Olarak Gönüllere Dokunmaya İnsanlığa , Vatanıma Ve Milletime Faydalı Bir Birey Olmak İçin Mücadele Edeceğim , İnsanlara İyilik Ve Merhamet Duygusunu Yaşatmak İçin Çaba Sarfedeceğim. İyilik Paylaştıkça Çoğalır İyiliği Paylaşan Ve Paylaştıran Olmak Dileğiyle…”

   

Subscribe US Now

× Merhaba !