“Gelecek Seçimlere Değil Gelecek Nesillere “

Toplam Ziyaret Sayısı: 417
0 0
Read Time:1 Minute, 20 Second

ULUSAL VE ULUSLARARASI YAPILANMASIYLA ASİAD YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜRÜYOR..

Pandemi sürecine uygun şekilde faaliyetlerini sürdüren Anadolu Birleştirici ve Sanayici İşadamları Derneği ASİAD, büyük aile toplantısını yaparak yeni döneme ilişkin görev dağılımını tamamladı. Ülkemizin önemli değerlerinden 8. Cumhurbaşkanı Merhum Turgut Özal’ın oğlu Ahmet Özal’ın da onur konuğu olarak katıldığı toplantıda konuşan Kurucu Genel Başkan Yücel Yalçınkaya, “Ulusal ve uluslararası yapılanmasıyla her geçen gün daha da büyüyen ASİAD, siyaset üstü bir sivil insiyatiftir” dedi.

“Herkes bizi izlemeye devam etsin” diyerek sözlerine devam eden Başkan Yücel Yalçınkaya, “Sivil toplum kuruluşları gelişmiş tüm demokrasilerde olduğu gibi ülkemizde de en önemli unsurların başında gelmektedir. Bu noktada ulusal ve uluslararası yapılanmasıyla ASİAD, aramıza katılan birbirinden değerli isimlerle her gecen gün daha da büyümektedir. 14 üniversiteden akademik kurul temsilcileri olan, ülke içinde ve dışında temsilcilik sayısı hıza artan ASİAD, ülkesine ve milletine katma değer sunan, siyaset üstü bir yapılanmadır. Savunma sanayisinden büyük yatırımlara, bilim ve teknolojiden ar-geye çok önemli buluşlara imza atan isimlerin ASİAD çatısı altında buluşması hepimiz için onur ve gurur kaynağı oluyor. Ülkemizin üretimine, sanayisine ve istihdamına önemli katkılar sağlayan sizlerin ilgi ve destekleriyle ASİAD, bir çok ufak siyasi partiden bile daha büyük bir yapıya kavuşmuş durumda. ASİAD’ı elbirliği ile daha geliştirmeye ve büyütmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“Sivil toplum kuruluşları devlet ile millet arasında bir köprü görevi üstlenmektedir” diyeek konuşmasına başlayan Genç ASİAD genel başkanı Kürşat YALÇINKAYA ; ” ASİAD olarak yapacağımız çalışmalar ülkemizin eğitimi ekonomisi ve her kalemi için yapacağımız çalışmalar ülkemiz ve milletimizin geleceği adına da çok büyük bir önem arz ediyor . İnşallah Yücel Başkanımızın önderliğinde artık ASİAD olarak gelecek seçimlere değil gelecek nesillere yatırım yapacağız.”dedi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
100 %
Surprise
Surprise
0 %

Subscribe US Now

× Merhaba !