YÖNDER Ziyareti

Toplam Ziyaret Sayısı: 439
1 1
Read Time:44 Second

KUTADGU BİLİG AVRUPA-BD-KÜLLİYESİ Veysel Uzun Ve YÖNDER Başkanı Ramazan Koyuncu’dan ASİAD Ziyareti …

KUTADGU BİLİG AVRUPA-BD-KÜLLİYESİ Veysel Uzun Ve YÖNDER Başkanı Ramazan Koyuncu ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya Ve Genç ASİAD Genel Başkanı Kürşat Yalçınkaya’yı ziyarette bulundu.

Almanya Ve Türkiye arasında ki uluslararası alanda yapılacak faaliyetler konusunda istişarelerde bulunan Yalçınkaya , ülkemizin dış ülkelerle iletişiminin ve alışverişinin ne kadar kuvvetli olursa o kadar gelişim açısından ve refah seviyesi bakımından ilerleyeceğimizi dile getirdi.

Kürşat Yalçınkaya ” Bugün ülkemizde yetişen çok güzel genç kardeşlerimiz var , bu başarılı toplumu daha da başarılı hale getirmek için öncelikli olarak farklı kültürlerden bazı analizler yapmak bu analiz sonucunda doğacak sentez ile birlikte de topluma daha başarılı bireyler kazandırmamız gerekiyor . Beyin göçü adı altında yapılan göçlerin hepsi tamamen şahsi menfaatlerin kişiyi ön planda tutacak adımların fikriyatında oluşur . Biz eğer yurtdışındaki önemli unsurları ülkemize çekebilirsek daha adaletli daha ahlaklı bir çalışma anlayışı oluşacaktır.” dedi .

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Yalçınkaya'dan Ziyaretler

Genç ASİAD Genel Başkanı Kürşat Yalçınkaya , ziyaretlerine devem ediyor. Genel Başkan Kürşat Yalçınkaya , durmak bilmeden bütün herkesin iyi kötü her gününde yanında olmaya devam ediyor. Gerek düğünlere gerek derneklere gerek şahsi ziyaretlerine aralık vermeden devam ediyor. Gönüllere Dokunacağız sloganıyla büyük ses uyandıran Yalçınkaya ” Yolun başında da söylediğimiz […]

Subscribe US Now

× Merhaba !