BİR AİLE DE SEN GÜLDÜR !

Toplam Ziyaret Sayısı: 793
1 1
Read Time:42 Second

Çekmeköy Gönüllüleri Genel Başkanı Kürşat YALÇINKAYA , Yönetim Kurulu Ekibiyle Birlikte Yine İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor.

Çekmeköy de Faaliyet Gösteren Çekmeköy Gönüllüleri Topluluğu , Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat YALÇINKAYA Riyasetinde “BİR AİLE DE SEN GÜLDÜR” Projesi Kapsamında 500 Vatandaşa Erzak Yardımı , 10 Aileye Nakit Yardımı Yaptı .

Sevgili Çekmeköy.;

11 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan Ayında , Çekmeköy Gönüllüleri Ailesi Olarak Başlatmış Olduğumuz ” BİR AİLE DE SEN GÜLDÜR” Projesi Kapsamında Elhamdülillah 500 Vatandaşımıza Eriştik .

Projemiz Kapsamında Bizlerden Desteklerini Esirgemeyen , Gece Gündüz Demeden Bizlere Eşlik Eden , Merkez Mahallesi Muhtarımız Sayın Nuray Tak Hanımefendiye , Çamlık Mahallesi Muhtarımız Sayın Metin Çoban Beyefendiye Çok Teşekkür Ederiz.

Bu Hususta Projemizi Eda Ederken Bize Destek Veren Ve Diğer Kulvarda Başka Ailelere Destek Veren Hayırseverlerimizden Allah Razı Olsun Rabbim Bir Verene Bin Versin , Hayırlarınızı Kabul Etsin İnşallah.

Herkese Teşekkür Ediyorum Saygı Ve Sevgiler Sunuyorum…

Kürşat YALÇINKAYA

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

YÖNDER Ziyareti

KUTADGU BİLİG AVRUPA-BD-KÜLLİYESİ Veysel Uzun Ve YÖNDER Başkanı Ramazan Koyuncu’dan ASİAD Ziyareti … KUTADGU BİLİG AVRUPA-BD-KÜLLİYESİ Veysel Uzun Ve YÖNDER Başkanı Ramazan Koyuncu ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya Ve Genç ASİAD Genel Başkanı Kürşat Yalçınkaya’yı ziyarette bulundu. Almanya Ve Türkiye arasında ki uluslararası alanda yapılacak faaliyetler konusunda istişarelerde bulunan Yalçınkaya […]

Subscribe US Now

× Merhaba !