Kürşat Yalçınkaya Genç-ASİAD Türkiye Başkanı Seçildi…

Toplam Ziyaret Sayısı: 213
0 0
Read Time:44 Second

Çekmeköy’ün Sevilen Simalarından Kürşat YALÇINKAYA , Anadolu Birleştirici Ve Sanayici İş Adamları Derneğinin Yönetim Kuruluna Seçildi.

7 Ülkede Temsilcilikleri Bulunan ASIAD ,Türkiye’nin Ekonomisine Katkı Sağlayan Ve Dünya Üzerinde ki Faaliyetleri İle Türkiye Cumhuriyetine Fayda Sağlama Girişimlerinde Bulunan Bir Sivil Toplum Kuruluşudur.

GENÇ-ASIAD Türkiye Başkanlığına Seçilen Yalçınkaya Konuyla Alakalı Açıklamasında Şunları Dile Getirdi ;

“Üretmemiz Lazım , Onu Üretecek İnsan Lazım ;
O İnsanı Eğitecek Sistem Lazım ,
O Sistemi Koruyacak Hukuk Lazım,
Bize Biz Lazım !

7 Ülkede Temsilcilikleri Bulunan , Ülkemizin Dünya’ya Açılan Kapısı Anadolu Birleştirici Ve Sanayici İş Adamları Derneği’ne Başta Dernek Başkanımız Yücel YALÇINKAYA Beyefendi Ve Yönetim Kurulu Üyelerine , Şahsımı GENÇ-ASİAD Başkanlığına Layık Gördükleri İçin Şükranlarımı Sunarım .

Vatanımıza Ve Milletimiz En İyi Şekilde Hizmetkar Olmak , Dış Kaynakları Ülkemiz Faydasına Çevirip Millet Uğrunda Kullanmak , Kimsesizlerin Kimsesi , Sessiz Yığınların Sesi Olmak Bir Numaralı Gayemizdir .

Biz Bugün Var Yarın Yokuz Ama Bu Millet İnşallah İlelebet Var Olacaktır !

Sevgi Ve Saygılarımla …”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

BİR AİLE DE SEN GÜLDÜR !

Çekmeköy Gönüllüleri Genel Başkanı Kürşat YALÇINKAYA , Yönetim Kurulu Ekibiyle Birlikte Yine İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor. Çekmeköy de Faaliyet Gösteren Çekmeköy Gönüllüleri Topluluğu , Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat YALÇINKAYA Riyasetinde “BİR AİLE DE SEN GÜLDÜR” Projesi Kapsamında 500 Vatandaşa Erzak Yardımı , 10 Aileye Nakit Yardımı Yaptı . Sevgili […]

Subscribe US Now

× Merhaba !