Yalçınkaya 7’den 70’e…

Toplam Ziyaret Sayısı: 404
2 0
Read Time:1 Minute, 12 Second

Çekmeköyün Sevilen Simalarından Kürşat YALÇINKAYA 7’den 70’e Herkese Kucak Açıyor …

 

Kürşat YALÇINKAYA 15 Yıldır İkamet Ettiği Çekmeköy de Herkes Tarafından Tanınan Ve Sevilen Bir Sima Olmuştur.  Gerek içerisinde bulunduğu Sivil Toplum Kuruluşu Projeleri , Gerek Belirli Bir Dönemde Yapmış Olduğu Siyasi Hareketlenme İle Çekmeköy de Yaş Dil Din Irk Ayrımı Yapmaksızın Herkesin Elinden Tutmaya Çalışmıştır.

Uzun Süredir Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarının İçerisinde Bulunan Ve Bu Kuruluşlarda Yöneticilik Yapan Yalçınkaya , 2018 Yılının Sonlarına Doğru Çekmeköy Birlik Ve Yaşam Derneğini Kurup Ardından 2019 Yılında Bu Derneği ÇEKMEKÖY GÖNÜLLÜLERİ Olarak Adlandırıp Yenilikçi İdealist Vizyoner Bir Bakış Açısıyla Daha Farklı Anlamda Projelerin İçinde Bulunduğu Bir Hareketlenmenin Önderlerinden Olmuştur.

Çekmeköy Gönüllüler Ailesi Çekmeköy de Çalmadık Kapı El Sıkmadık Vatandaş Gezmedik Sokak Bırakmıyor Tam Anlamıyla Çekmeköy de İlkleri Yapmayı Başarıyor Ve Gerek Diğer STK’lara Gerek Siyasi Parti Liderlerine Örnek Olacak Çalışmalarda Bulunuyorlar.

Çekmeköy Gönüllülerinin Oluşumu Hakkında Açıklama Yapan Yalçınkaya ; ” Bildiğiniz Üzere Yıllardır Çekmeköy de Elimizden Geldiğince Farklı Projelerin İçinde Bulunmaya , Bu İlçe İçerisinde Yaşan Eş , Dost , Akraba Ve Hemşehrilerimize Destek Olmaya Çalışıyoruz. Allah’a Şükürler Olsun ki Hepimizin Evinde Bir Tas Çayı Çorbası Kaynıyorken Bu Çayı Bu Çorbayı İçemeyen İnsanlar Var . Komşusu Açken Tok Yatan Bizden Değildir , diyen Bir Peygamber’in Ümmeti Olarak Bizlerde Bu Konuda Enerjimizi Hat Safhada Kullanıp , Genç Yaşlı Fakir Zengin Demeden Kime Ne Katabiliriz , Dostlarımızın Ve Çekmeköylü Hemşehrilerimizin Çıkarları İçin Nasıl Mücadele Edebiliriz Bunun Muhasebesini Yapmaya Devam Edeceğiz. Çekmeköy Gönüllüleri Gönüllülük Esaslıdır , Bu Vesileyle Gönlü Güzel Fikri Naif İnsanları Her Zaman Bekliyoruz.” dedi .

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Kürşat YALÇINKAYA Kimdir ?

Kürşat YALÇINKAYA 03/04/1997 Tarihinde İstanbul ili Üsküdar ilçesinde doğmuştur. Aslen Orduludur. İlköğretim Öğrenimini Üsküdar Milli Eğitim Vakfı İlköğretim Okulunda Tamamlamıştır. Ortaöğretim Hayatına Çekmeköy Çamlık İ.Ö.O.’nda Devam Eden Kürşat YALÇINKAYA , Lise Öğrenimini TED İstanbul Koleji’nde Tamamlamıştır. Şuan da Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Bölümünde Lisans Eğitimi Ve […]

Subscribe US Now

× Merhaba !