Çekmeköy Gönüllüleri Projelerine Devam Ediyor

Toplam Ziyaret Sayısı: 918
2 0
Read Time:51 Second

Çekmeköy Gönüllüleri Yine Yeniden Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor…

Çekmeköy Gönüllüleri Genel Başkanı Kürşat Yalçınkaya riyasetinde Yönetim Kurulu Ekibi , Çekmeköyde Farkındalık Yaratacak Projelere İmza Atmaya Devam Ediyor.

Çekmeköy de gençler olarak ilklere imza atan ve yine farkındalık yaratacak bir proje olan “SOFRAMIZI PAYLAŞIYORUZ” Projeleri kapsamında 2.Tur Çalışmalarına Start Veren Çekmeköy Gönüllüleri Ekibi , Çekmeköy’ün 21 Mahallesinde Ne Kadar İhtiyaç Sahibi Aile Varsa , AR-GE Departmanı Tarafından Yapılan Tespit Çalışmalarının Ardından Sofralarına Mutluluk Katmaya Devam Ediyor.

Konu İle Alakalı Açıklamada Bulunan Yalçınkaya ; ” Bizler Çekmeköy Gönüllüleri Ailesi Olarak Çekmeköyde Sivil Toplum Kuruluşları , Dernekler , Ve Siyasi Partilere Örnek Olacak Çalışmalar Yapmaya Devam Ediyoruz. Bizler Bu İşi Bu Projeleri Tamamen Gönüllülük Esaslı Yapma Gayreti İçerisindeyiz. Ayet’te de dile getirildiği gibi ” Herkesin (her toplumun) yüzünü çevirdiği bir yön vardır. Öyleyse hayırlarda yarışınız. Her nerede olursanız, Allah sizleri biraraya getirecektir. Şüphesiz Allah, herşeye güç yetirendir.”(Bakara Suresi, 148. ayet:) bizlerde hayır konusunda yarışmaya çalışıyoruz hem farkındalık hem duyarlılık hemde insanlık konusunda etrafımıza örnek olmaya çalışıyoruz. Sizleri de bu tarz projelerde yer almaya davet ediyorum. Sevgillerimle”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Yalçınkaya , ÇEKORDER Toplantısına Katıldı

Çekmeköy Gönüllüleri Genel Başkanı Kürşat Yalçınkaya , Çekmeköy Ordulular Derneği Ana Yönetim Kurulu Toplantısına Katılım Sağladı. Konuyla Alakalı Açıklama Yapan Yalçınkaya , “Şahsım Olarak Çekmeköyün En Köklü Derneklerinden Çekmeköy Ordulular Derneğinin Ana Yönetim Kurulu Üyesi Ve Bu Derneğin En Genç Ferdi Olmaktan Gurur Duyuyorum. Yıllar Önce Kıymetli Babam Sayın Yücel […]

Subscribe US Now

× Merhaba !