Sabah Namazı Programı

Toplam Ziyaret Sayısı: 403
3 0
Read Time:46 Second

Çekmeköy Gönüllüleri Sabah Namazı Programında Buluştu…

 

Çekmeköy Gönüllüleri , Genel Başkanı Kürşat YALÇINKAYA , Yönetim Kurulu İle Yeni Bir Projeye Daha İmza Attı . Sabah Namazı Programı kapsamında , Çekmeköy Halkı İle Birlikte Sabah Namazını Eda Eden Çekmeköy Gönüllüleri Yönetimi , Namazın Ardından Vatandaşa Çorba İkramında Bulundu.

Yalçınkaya , yaptığı açıklamada ; ” Sabahın Soğukluğunda Gönülleri Isıtmak Amacıyla Böyle Bir Projeye İmza Attık . Gece Sabaha Kadar Uykusundan Feragat Edip Bu Projenin Yürütülmesinde Yer Alan Bütün Yönetim Kurulu Arkadaşlarımı Kardeşlerime En İçten Dileklerimle Teşekkür Ediyorum . Bu Tarz Projelerle Birliğimiz Beraberliğimiz Daha Çok Pekişiyor , Bu Vesileyle Biz de Çekmeköy de Gençler Olarak Yine Bir İlke İmza Attık Ve Bu Projemizi Çekmeköy Refah Camii de Gerçekleştirdik . Umarız Bu Projeleri Alışkanlık Haline Getirip Daha Çok Bu Tarz Çalışmalar Yapacağız.” dedi.

Çekmeköy Gönüllüleri Sabah Namazı Programı Kapsamında Refah Camii de 100 Kişilik Bir Çorba İkramı Gerçekleştirdi. Bu Çalışma Bütün Camii Cemaati Tarafından Takdir Edildi Ve Ardından Edilen Dualar İle Proje Sona Erdi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

EY ŞANLI ORDU EY ŞANLI ASKER !

Kürşat YALÇINKAYA Yine Sevdiklerini Ve Hemşehrilerini Yalnız Bırakmıyor.   Kürşat YALÇINKAYA Çekmeköy de , Vatani Görevini Yerine Getirmek İçin Yola Çıkacak Olan Tüm Hemşehrilerini Ziyaret Etmeye Devam Ediyor.  Yalçınkaya ; ” Kardeşlerim , Hemşehrilerim Birer Birer Peygamber Ocağına Gidiyorlar . Tabiki Vatani Görevi Yerine Getirmek Her Türk Gencinin En Güzel […]

Subscribe US Now

× Merhaba !